Özel İstanbul Ortopedi Merkezi

2000 yılında İstanbul’un ilk özel “Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi”ni kurduk. 10 yılda, 20 binden fazla insana sağlık hizmeti verdik. Yıllar içinde ortopedi branşına, fizik tedavi & rehabilitasyon, plastik cerrahi ve medikal estetik gibi destekleyici branşları da ekledik. Böylece bir tam hizmet Ortopedi Tıp Merkezi olduk. Teşhis ve tedavinin her aşamasında teknolojiden yararlanıyoruz ve deneyimlerimizi meslektaşlarımızla yaptığımız görüş alış-verişi ile birleştiriyoruz. Uzmanlıklarımızı paylaşıyoruz ve en iyi sağlık hizmetini ve en etkili tedavi sürecini titizlikle planlıyoruz. Modern donanımlı ameliyathane, anestezi ve re-animasyon, fizik tedavi ve rehabilitasyon, laboratuvar, röntgen gibi tüm birimler aynı çatı altında ve koordineli bir şekilde çalışıyor en iyi sağlık hizmetini tam zamanında sunuyor. İSOM, tam donanımlı ambulansı ve uzman kadrosu ile “7 gün / 24 saat” Ortopedi ve Acil Travmatoloji hizmeti sunmaktadır.

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İstanbul Ortopedi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Çilekli Cd, No:32, 34330 3.Levent / İstanbul  
Telefon 0 (212) 324 0 324
Fax 0 (212) 278 78 18
E-Mail isom@isom.com.tr

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Nerede
Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Randevu Alma
Özel İstanbul Ortopedi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul Ortopedi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ortopedi

-Fizik Tedavi

-Medikal Estetik

-Saç Ekimi & Saç Tedavileri

-Diyet

-Estetik Cerrahi

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Doktorları
Özel İstanbul Ortopedi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -