Özel Levent Hastanesi

Hastalarımızın beklentilerini; gücünü uzmanlığından alan bir hekim kadrosu ve konusunda profesyonel ekibi ile, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, hasta güvenliği odaklı, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamaktır.Bölgemizde, memnuniyet odaklı, etik değerlerden ödün vermeyen, uluslararası standartlarda güvenilir, ulaşılabilir, tercih edilen ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak, sektöründe öncü uygulamalarıyla fark yaratmaktır.
Özel Levent Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Levent Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ortabayır Mahallesi Oto Caddesi No: 3 Kağıthane – İstanbul
Telefon Tel:444 46 54
Fax Fax:0 212 279 38 94
E-Mail E-Mail:info@leventhastanesi.com.tr
Özel Levent Hastanesi Nerede
Özel Levent Hastanesi Randevu Alma
Özel Levent Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Levent Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Levent Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Levent Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Alerji Hastalıkları, Ameliyathanelerimiz, Androloji, Anestezi ve Reanimasyon, Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi, Baş Ağrısı Kliniği
Özel Levent Hastanesi Doktorları
Özel Levent Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -