Özel Avicenna Gültepe Hastanesi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile ulusal ve uluslararası standartlara uygun sunmak ve tercih edilen sağlık kurumlarından biri olmaktır.Kaliteli sağlık hizmetini; güler yüz, sevgi ve şefkatle sunmak. ‘’İnsan; en kıymetli hazine, bilgi; en yüce değer’’ ilkesine göre, gelişen tıbbın bilgi ve teknolojisiyle tedavi sanatını uygulamak. ‘’Hasta Memnuniyeti’’ merkezli ve gelişimci bir anlayış ile tüm çalışanları sürekli eğitmek. İnsana ve çevreye saygılı bir kurum olarak hızlı ve doğru tespitlerle çalışmak. ‘’Kalite Yönetim Sistemi’’ verileri ışığında, ‘’Toplam Kalite Yönetimi’ni hedefleyerek, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetleri vererek, insanın sağlıklı bir şekilde yaşamasına aracılık etmektir.
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Gültepe, Talatpaşa Cd. No : 151 Kağıthane / İstanbul Türkiye
Telefon Tel:(0212) 284 11 40
Fax Fax:(0212) 284 11 49
E-Mail E-Mail:avicennagultepe@hotmail.com
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi Nerede
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi Randevu Alma
Özel Avicenna Gültepe Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avicenna Gültepe Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi Doktorları
Özel Avicenna Gültepe Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -