Özel Avicenna Gültepe Hastanesi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile ulusal ve uluslararası standartlara uygun sunmak ve tercih edilen sağlık kurumlarından biri olmaktır.Kaliteli sağlık hizmetini; güler yüz, sevgi ve şefkatle sunmak. ‘’İnsan; en kıymetli hazine, bilgi; en yüce değer’’ ilkesine göre, gelişen tıbbın bilgi ve teknolojisiyle tedavi sanatını uygulamak. ‘’Hasta Memnuniyeti’’ merkezli ve gelişimci bir anlayış ile tüm çalışanları sürekli eğitmek. İnsana ve çevreye saygılı bir kurum olarak hızlı ve doğru tespitlerle çalışmak. ‘’Kalite Yönetim Sistemi’’ verileri ışığında, ‘’Toplam Kalite Yönetimi’ni hedefleyerek, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetleri vererek, insanın sağlıklı bir şekilde yaşamasına aracılık etmektir.

Özel Avicenna Gültepe Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Gültepe, Talatpaşa Cd. No : 151 Kağıthane / İstanbul Türkiye  
Telefon (0212) 284 11 40
Fax (0212) 284 11 49
E-Mail avicennagultepe@hotmail.com

Özel Avicenna Gültepe Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Avicenna Gültepe Hastanesi Nerede
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi Randevu Alma
Özel Avicenna Gültepe Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Avicenna Gültepe Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avicenna Gültepe Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Avicenna Gültepe Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dermatoloji (Cildiye)

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Biyokimya

-Radyoloji

-Acil

-Yeni Doğan Yoğun Bakım

-Yoğun Bakım

-Sitogenetik

-Moleküler Genetik

Özel Avicenna Gültepe Hastanesi Doktorları
Özel Avicenna Gültepe Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -