Özel Hattat Klinik

Hattat Cinsel Sağlık Kliniği kadın ve erkekte “Cinsel Fonksiyon” problemlerinin teşhis ve tedavisini ilk olarak Türkiye’de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde başlatmış olan Prof. Dr. Halim Hattat’ın uzun yıllar bu alanda edindiği tecrübeler doğrultusunda Türkiye’de kaliteli cinsel sağlık konusunda oluşmuş büyük boşluğu doldurmak amacı ile kurduğu butik bir kliniktir. Dünyanın en ileri merkezleri ve bilim adamlarıyla bilgi ve tecrübe alışverişi içinde olan Hattat Klinik alanındaki gelişmeleri takip etmekle kalmayıp aynı zamanda dünya tıbbına bu alanda katkıda bulunmaktadır. Bu bilinçle kurulan merkezimizde özellikle erkeklerde sertleşme problemi, erken veya geç boşalma sorunları, cinsel isteksizlik, eğrilik, başta olmak üzere kadın ve erkek cinsel fonksiyon bozuklukları ile prostat hastalıkları başta olmak üzere tüm ürolojik hastalıklar alanlarında hastalarımızın sorunlarını en doğru yaklaşımla ve tıbbın en son tekniklerini kullanarak çözmek hedefimizdir. 1997 yılında Prof. Dr. Neşe Hattat ve Prof. Dr. Halim Hattat tarafından kurulmuş olan Hattat Hastanesi’nin cinsel fonksiyon alanındaki devamı niteliğinde olan kliniğimiz; sadece cinsel sağlık sorunlarının tedavisini değil, optimum kalitede bir cinsel performansı hedeflemektedir. Bu doğrultuda en gelişmiş teknolojik ekipmanla, sakin ve modern bir atmosferde, konusunda son derece uzman ekibimiz tarafından damarsal, sinirsel, hormonal ve psikolojik yapınızla beraber yaşam tarzınız incelenerek performansınız optimum kaliteye getirilmektedir.
Özel Hattat Klinik Hakkında İçerikler
Özel Hattat Klinik İletişim Bilgileri
Adres Adres:Levent, Yeni Sülün Sk. No:48, 34330 Beşiktaş/İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 282 3646
Fax Fax:0 (212) 279 9116
E-Mail E-Mail:info@hattatklinik.com
Özel Hattat Klinik Nerede
Özel Hattat Klinik Randevu Alma
Özel Hattat Kliniknden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hattat Klinik Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Hattat Kliniknden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hattat Klinik Bölümleri ve Servisleri
ESWT şok dalga tedavisi, Sertleşme Sorunu, Erken boşalma tanı ve tedavisi, Erkeklerde cinsel isteksizlik, Andropoz tedavisi, Kadınlarda cinsel isteksizlik, Vajinismus tanı ve tedavisi, Prostat ve cinsel sağlık, Eğrilik tedavileri, Cinsel anti aging programları, Cinsel check-up programı, Protez ameliyatları
Özel Hattat Klinik Doktorları
Özel Hattat Kliniknde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -