Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi

1.Hasta ve hasta yakınlarının güveni her şeyin önünde tutularak, hijyenik, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak. 2. Çalışanlarımıza ideal çalışma koşulları sağlamak ve gelişimleri için eğitim olanakları sunmak. 3. Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri takip etmek. 4. Fiziksel ortamın ve donanımların güncellenmesini sağlayarak, hastalarımıza ve çalışanlarımıza ferah ve güvenilir bir ortam sunmak. 5. İşyerinde sağlık ve güvenlik risklerinin belirlenmesi, minimize edilmesi ve yönetilmesine ilişkin etkili yönetim sistemlerin geliştirilmesi ve uygulanması.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Basınköy Mh. Yan Sokak: No:1 Florya / Bakırköy-İstanbul  
Telefon 0212 598 32 00 0212 541 35 48 0507 759 46 19
Fax 0212 599 11 19
E-Mail info@elitistanbul.com.tr İk: ik@elitistanbul.com.tr

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Nerede
Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Elit İstanbul Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Elit İstanbul Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-BESLENME VE DİYET

-KALP VE DAMAR HASTALIKLARI (Kardiyoloji)

-ÇOCUK SAĞLIĞI

-KULAK BURUN BOĞAZ VE BAŞ BOYUN CERRAHİSİ

-KADIN DOĞUM

-DAHİLİYE

-DERMATOLOJİ

-ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

-EMZİRME DANIŞMANIĞI

-Klinik Psikoloji

-ACİL SERVİS

-RADYOLOJİ

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Doktorları
Özel Elit İstanbul Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -