Özel Rumeli Hastanesi

reklam
Mutlu ve kendi alanında deneyimli bir ekip ile etik ve modern yaklaşımla sağlık hizmeti sunmak.Sağlık hizmeti ve sağlık eğitimi konusunda öncülük etmek.
Özel Rumeli Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Rumeli Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Tevfik Bey Mah. Mektep Sok. No:11 Sefaköy / Küçükçekmece İSTANBUL
TelefonTel:0 212 580 86 86444 89 79
FaxFax:0 212 426 62 23
E-MailE-Mail:info@rumelihospital.com.tr
Özel Rumeli Hastanesi Nerede
Özel Rumeli Hastanesi Randevu Alma
Özel Rumeli Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Rumeli Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rumeli Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Rumeli Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Anestezi ve Reanimasyon,Beslenme ve Diyetetik,Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji),Biyokimya,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dahiliye (İç Hastalıkları),Dermatoloji (Cildiye),Enfeksiyon Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göz Sağlığı ve Hastalıkları
Özel Rumeli Hastanesi Doktorları
Özel Rumeli Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -