Özel Rumeli Hastanesi

Mutlu ve kendi alanında deneyimli bir ekip ile etik ve modern yaklaşımla sağlık hizmeti sunmak.Sağlık hizmeti ve sağlık eğitimi konusunda öncülük etmek.
Özel Rumeli Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Rumeli Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Tevfik Bey Mah. Mektep Sok. No:11 Sefaköy / Küçükçekmece İSTANBUL
Telefon Tel:0 212 580 86 86 444 89 79
Fax Fax:0 212 426 62 23
E-Mail E-Mail:info@rumelihospital.com.tr
Özel Rumeli Hastanesi Nerede
Özel Rumeli Hastanesi Randevu Alma
Özel Rumeli Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Rumeli Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rumeli Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Rumeli Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları
Özel Rumeli Hastanesi Doktorları
Özel Rumeli Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -