Özel Doğan Tıp Merkezi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Doğan Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Doğan Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cennet Mah. Gür Sokak No.22 KÜÇÜKÇEKMECE/ İSTANBUL (Cennet Mahallesi Metrobüs Durağı ve Koru Florya Karşısı)
Telefon Tel:0212 624 34 34 | 0850 515 0 515 | 444 0 911
Fax Fax:0212 579 91 98
E-Mail E-Mail:info@dogansaglik.com | info@doganhastanesi.com
Özel Doğan Tıp Merkezi Nerede
Özel Doğan Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Doğan Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğan Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Doğan Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğan Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Beslenme ve Diyet, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz, Dermatoloji, Radyoloji, Psikoloji, Fizik Tedavi, Check-up
Özel Doğan Tıp Merkezi Doktorları
Özel Doğan Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -