Özel Küçükçekmece Ömür Polikliniği

Dr. Adnan Atlı 1980 Yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. İzmir Eşref Paşa Hastanesinde dört yıl Genel Cerrahi Kliniğinde çalıştı. 1990 Yılında İstanbul K.Çekmece de Ömür Polikliniğini kurdu. Daha sonra Akupunktur Uzmanlığı ve Medikal Estetik Hekimliği Sertifika diplomalarını aldı. Halihazırda Ozon ve Proloterapi eğitim sertifika sahibi de olan Dr. Adnan ATLI Küçükçekmece- Cennette Sahibi Olduğu Ömür Polikliniğiinde, AKUPUNKTU-OZON-MEDİKAL ESTETİK- PROLOTERAPİ PRP-CGF-(KÖK HÜCRE)-BOTOX-DOLGU-KARBOKSİTERAPİ-MEZOTERAPİ VE GÖRÜNTÜLÜ CHEECK-UP Uygulamalı ağırlıklı olarak çalışmaktadır.

Özel Küçükçekmece Ömür Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Küçükçekmece Ömür Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Cennet, Yahya Kemal Beyatlı Cd. No:33, 34290 Küçükçekmece/İstanbul  
Telefon 0 (212) 579-5000
Fax
E-Mail

Özel Küçükçekmece Ömür Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Küçükçekmece Ömür Polikliniği Nerede
Özel Küçükçekmece Ömür Polikliniği Randevu Alma
Özel Küçükçekmece Ömür Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Küçükçekmece Ömür Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Küçükçekmece Ömür Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Küçükçekmece Ömür Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Klinik Hizmetleri

-Astım Tedavisi

-Medikal Estetik

-Bölgesel Zayıflama

-Ozon Tedavi

-Tamamlayıcı Tıp

-Akupunktur

Özel Küçükçekmece Ömür Polikliniği Doktorları
Özel Küçükçekmece Ömür Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -