Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Skydent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, uzman doktor kadrosu, deneyimli personeli, kaliteIi hizmet ve hasta memnuniyetini daima ön planda tutan yönetim anlayışıyla; tedavi, oral diagnoz, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi lazerli diş tedavisi, implantoloji, dental radyoloji, acil diş hekimliği ve her an kullanıma hazır tam teşekküllü ameliyathanesi ile hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Hastalarının memnuniyetini motivasyon olarak kabul etmekte ve bunu sağlamak adına sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Atatürk Havalimanı’na 5 dk mesafedeki, ulaşımı kolay, dört katlı binadan oluşan, İstanbul Küçükçekmece’de, bütün ayrıntıları düşünülmüş merkezimizde hastalarımızın konforu için en iyisini yapmaktayız. “Ağzınıza Sağlık” sloganıyla çıktığımız yolda bölge halkına verdiğimiz özenli hizmeti, İstanbul ve Türkiye geneline yaymayı hedefliyoruz. Bununla beraber, yurtdışından gelecek hastalarımızın “ağız ve diş sağlığı” ile ilgili tüm sorunlarını çözerken, tarihi ve doğal güzellikleriyle dünyaca ünlü İstanbul’u tanıma fırsatını yakalayacakları konaklama imkânı da sunuyoruz. Skydent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak amacımız; koşulsuz hasta memnuniyetini prensip edinerek kaliteden ödün vermeden ekonomik koşullarda ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kartaltepe Mah. Göktepe Sk. No.1 (E-5 üzeri) Küçükçekmece/ İSTANBUL  
Telefon 0 (212) 540 07 24
Fax 0 (553) 840 07 24
E-Mail info@skydent.com.tr

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-GENEL ANESTEZİ

-ORAL DİAGNOZ

-İMPLANTOLOJİ

-PERİODONTOLOJİ

-ORTODONTİ

-PEDODONTİ

-ENDODONTİ

-PROTEZ

-DİŞ BEYAZLATMA

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -