Özel Doğan Hastanesi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Doğan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Doğan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cennet Mah. Gür Sokak No.22 KÜÇÜKÇEKMECE/ İSTANBUL (Cennet Mahallesi Metrobüs Durağı, E5 üzeri ve Koru Florya Karşısı)
Telefon Tel:0212 624 34 34 | 0850 515 0 515 | 444 0 911
Fax Fax:0212 579 91 98
E-Mail E-Mail:info@dogansaglik.com | info@doganhastanesi.com
Özel Doğan Hastanesi Nerede
Özel Doğan Hastanesi Randevu Alma
Özel Doğan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Doğan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ANESTEZİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYET, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, ÇOCUK CERRAHİSİ, ÇOCUK HASTALIKLARI, DERMATOLOJİ, DİŞ HASTALIKLARI, EL VE MİKROCERRAHİ, ENFEKSİYON HASTALIKLARI, FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON, GENEL CERRAHİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KALP VE DAMAR CERRAHİSİ, KARDİYOLOJİ, KLİNİK, PSİKOLOG, KULAK BURUN BOĞAZ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ, PERİNATOLOJİ, PLASTİK CERRAHİ, PSİKİYATRİ, ÜROLOJİ
Özel Doğan Hastanesi Doktorları
Özel Doğan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -