Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi

Hasta ve çalışanlara saygılı ,ekip ruhu içinde, tıptaki gelişmeleri ve en son teknolojileri zamanında takip ederek ; tecrübeli personelimizin yanında genç, aktif, dinamik ve araştırmacı personellerimizle beraber, doğru, kaliteli, verimli hizmeti her zaman güler yüzlü, bilgilendirici, etik ilkelere duyarlı olarak hastalarımıza en üst düzeyde vermektir.Hastanemizin hizmet amacına uygun olarak, mevzuatlar çerçevesinde, mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve sürekli gelişen teknojilerin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark oluşturan Güvenli bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Harbiye Mahallesi Prof. Dr. Mehmet SAĞLAM Bulvarı Göksun/KAHRAMANMARAŞ  
Telefon

0 344 714 1181

0 344 714 49 44

Fax 0 344 714 1028
E-Mail goksundh@saglik.gov.tr

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi Nerede

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi Randevu Alma

 Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Üroloji

-Göz Hastalıkları

-İç Hastalıkları

-K.B.B. Polikliniği

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kardiyoloji Polikliniği

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Psikiyatri Polikliniği

-Genel Cerrahi

-Anestezi Polikliniği

-ACİL SERVİS

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi Doktorları

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -