Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi

Hasta ,hasta yakını ve çalışan memnuniyet odaklı,uluslararası kalite standartlarında hizmet vermek ve diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan,tercih edilen sağlık kurumu olmak.Etik ilkelerden ödün vermeden güveninirliliği,saygınlığı hasta hak ve mahremiyetlerini temelilke edinerek koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde sunarak toplumun yaşam kalitesini yükseltmek. Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek hastalarımızın memnuniyetlerini en üst düzeye çıkartmak. Hastalarıımızın zamanına ve haklarına saygı duymak Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,beklentilerini arttırmak ve memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkartmak. Hastalarımızın zamanına ve haklarına saygı duymak. İnsanlığa,çevreye ve evrensel değerlerimize olan sorumluluklarıızı yerine getirmek. Sağlık tesislerim,zde ortak kurumlar kültürümüzü oluşturmak. Topluma ve çevreye oaln sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kazım Karabekir Mah. Atatürk Cad. No:8 Darıca / KOCAELİ  
Telefon 0 (262) 655-3983
Fax 0 (262) 655-3983
E-Mail

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Nerede
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Labaratuar

-Genel Cerrahi

-Dahiliye

-Estetik

-Radyoloji

-KBB (Kulak Burun Boğaz)

-ACİL MUAYANE VE MÜDAHALE

-Diyet ve Beslenme

-Çocuk sağlığı ve Hastalıkları

-Diş Hastalıkları

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği

-Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Doktorları
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -