Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi

Yasalara ve etik kurallara bağlı kalarak, hasta ve çalışan memnuniyeti doğrultusunda, ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmaktır.Sağlık alanında bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, yenilikçi ve yaratıcı kimliğimizle, kurum içi eğitimlerle sürekli desteklenen, konularında uzman çalışanlarımızla, “doğru teşhis – doğru tedavi” yaklaşımıyla; sağlık hizmetlerini, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden, kaliteli sağlık hizmeti beklentisi olan hastaların memnuniyetini sağlamak, toplumsal sorumluluğumuzun da bilincinde olarak toplumun sağlık düzeyi ve yaşam kalitesini yükseltme çabalarına katkıda bulunmak.

Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Fevziçakmak Mah, Dr. Zeki Acar Cd. No:62, 41700 Darıca/Kocaeli  
Telefon 0 262 656 43 44-45
Fax 0 0 262 655 47 83-0 262 655 21 71 (Başhekimlik)
E-Mail daricaeah.bilgiislem@saglik.gov.tr

Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi Nerede
Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Yanık Ünitesi

-Diyaliz

-Geleneksel ve Tamamlaycı Tıp Polikliniği

-Evde Sağlık Birimi

-Uyku Laboratuvarı

-Gebe Okulu

-Anne Dostu Hastane Çalışmaları

-Yürüme Robotu

-Acil Sağlık Hizmetleri

Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi Doktorları
Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -