Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanarak, bilimsel ve etik kurallara uygun olarak, güler yüzle ve profesyonel bir anlayışla, ekip ruhu içerisinde, etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ağız ve diş sağlığı hizmetini topluma sunmaktır.Diş ve diş tedavisi ile ilgili yeniliklerin tasarımcısı, uygulayıcısı ve öncüsü olmak, çalışanlarımızla tedavi ve bakımda bütünlüğü ve sürekliliği sağlamak, halkın diş sağlığına en üst seviyede katkıda bulunan bir sağlık kuruluşu olabilmek.

Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Fevzi Çakmak Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No : 64  
Telefon 0 262 655 77 00
Fax 0 262 655 38 00
E-Mail kocaeliadsm1.hh@saglik.gov.tr

Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Pedodonti

-Periodontoloji

-Protetik Diş Tedavisi

-Endodontik Tedavi

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Genel Aneztesi Altında Diş Tedavi Hizmetleri

-Genel Hizmetler

-Panoromik Görüntüleme

-Periapikal Görüntüleme

-Dental (Ağız İçi) Tomografi Cihazı

Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -