Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanarak, bilimsel ve etik kurallara uygun olarak, güler yüzle ve profesyonel bir anlayışla, ekip ruhu içerisinde, etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ağız ve diş sağlığı hizmetini topluma sunmaktır.Diş ve diş tedavisi ile ilgili yeniliklerin tasarımcısı, uygulayıcısı ve öncüsü olmak, çalışanlarımızla tedavi ve bakımda bütünlüğü ve sürekliliği sağlamak, halkın diş sağlığına en üst seviyede katkıda bulunan bir sağlık kuruluşu olabilmek.
Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fevzi Çakmak Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No : 64
TelefonTel:0 262 655 77 00
FaxFax:0 262 655 38 00
E-MailE-Mail:kocaeliadsm1.hh@saglik.gov.tr
Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Pedodonti,Periodontoloji,Protetik Diş Tedavisi,Endodontik Tedavi,Evde Sağlık Hizmetleri,Genel Aneztesi Altında Diş Tedavi Hizmetleri,Genel Hizmetler,Panoromik Görüntüleme,Periapikal Görüntüleme,Dental (Ağız İçi) Tomografi Cihazı
Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -