Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi

Sağlık sektörüne gönlümüzü vererek yola çıktık. 15 yıl önce bu yolda ilk adımımızı atarak bugün Bahçelievler’de 1 klinik, Altunizede’de 1 klinik ve 1 tıp merkezi olmak üzere toplam 3 şube olarak hizmet sunuyoruz. Kısa sürede güncel teknolojisi ve uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlayan Esteworld Ailesi olarak saç ekimi ve tedavileri başta olmak üzere, plastik cerrahi ve medikal estetik alanlarında hizmet veriyoruz. Sağlık turizminde referans noktalarından olan ülkemizde Esteworld Ailesi olarak 100’e yakın acentelarımız ile dünyanın birçok ülkesine ulaşıp teşhis ve tedavi hizmetlerimizi paylaşıyoruz. Bu yolda binlerce hastamızı sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ülkelerine uğurladık, uğurlamaya da devam ediyoruz. Tüm hastalarımıza multidispliner bakış açısıyla yaklaştığımız Esteworld Ailesi’ne 2014 yılında ISO 9001-2008 sertifikasını kazandırarak sunduğumuz sağlık hizmetini de kalitelendirdik. Hedefimiz her zaman daha kaliteli sağlık hizmetini sunmak amacıyla var gücümüzle çalışmak ve tıp-bilim dünyasını yakından takip etmek… Sağlığın her şeyden çok daha fazla kıymetli olduğunu bilen uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız… Sevgi ve saygılarımızla,
Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Hakkında İçerikler
Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Etiler, Aydın Sokağı No:1, 34340 Beşiktaş/İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 325-6161
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@esteworld.com.tr
Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Nerede
Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Randevu Alma
Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
SAÇ EKİM VE TEDAVİLERİ, PLASTİK CERRAHİ, MEDİKAL ESTETİK, DİŞ ESTETİĞİ
Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Doktorları
Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -