Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi

1992 yılında büyük ve cesur bir atılım olarak nitelendirilen, ilerleyen yıllarda övünç kaynağı, Türk özel hastaneciliğinin de en güzel örneği olan Bayındır Tıp Merkezi, sağlık hizmetinde yakaladığı evrensel çizgi ile bugün Bayındır Sağlık Grubu olarak 18 işletme yılını geride bırakmıştır. Ülkemiz insanlarının sağlık standartlarını yükseltmeye kendini adayan Bayındır Tıp Merkezi, ilkleri başlatan bir sistem ile açılışından bu yana bir çok atılım gerçekleştirmiştir. Ortaya koymuş olduğu performans ile az zamanda çok ve büyük işler başarma gayreti içinde olmuştur. Bayındır Sağlık Grubu, Bayındır Hastanesi Söğütözü, Bayındır Hastanesi Kavaklıdere, Bayındır Diş Klinikleri, Bayındır Tıp Merkezi ve Bayındır Hastanesi İçerenköy yatırımları ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Nispetiye Mah. Aytar Cad. Aydın Sok. No:8  
Telefon 0 (212) 279-6060
Fax
E-Mail

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi Nerede
Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Levent Bayındır Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Levent Bayındır Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Ağrı Merkezi

-Anesteziyoloji ve Reanimasyon

-Check Up

-Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

-Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi Doktorları
Özel Levent Bayındır Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -