Özel Çokay Diyaliz Merkezi

Yenilikçi, deneyimli ve güvenilir kadromuzla yasalara ve etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, etkin ve kaliteli hizmet prensibiyle çalışmak, hastalarımızın yaşam kalitelerini arttırmayı hedefleyerek daha çok hastamızı organ nakline hazır halde bulundurmaktır. Uluslararası standartlara uygun, toplumun ve hastalarımızın beklentilerini gerek tıbbi donanım, gerekse üst düzey tedavi kalitesi ile karşılayan, sektörde öncü ve örnek bir kuruluş olmaktır.

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Çokay Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Karadeniz Mh. Gazi Cad. No:139 Samsun/İlkadım  
Telefon 0 (362) 231-3040
Fax 0 362 230 2829
E-Mail info@cokaydiyaliz.com

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Çokay Diyaliz Merkezi Randevu Alma
  Özel Çokay Diyaliz Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çokay Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Çokay Diyaliz Merkezii Doktorları
Özel Çokay Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -