Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi

Türkiye yi bölgesinde lider bir sağlık turizmi destinasyonu yaparak , ülkemizde sağlık hizmeti alan sağlık turisti sayısını artırmak.Sağlık turizminde alanında gerekli eğitim, tanıtım ve markalaşma faaliyetlerini yapmak ve isteyenlere danışmanlık vermek. Ülkemizde tedavi gören uluslararası hastaların hasta hakları açısından desteklemek ve danışmanlık vermek. Sağlık turizmi sektöründe çalışan yeterli sayıda eğitilmiş kalifiye insan kaynağı oluşturmak. Türkiye de sürdürülebilir uluslararası standartlarda hizmet veren bölgesinde lider bir sağlık turizmi destinasyonu oluşturmak.

Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Bahçelievler Mah. İstiklal Cd. No:29 MERKEZ/BİLECİK  
Telefon 0 (228) 212-9940
Fax
E-Mail

Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-Patoloji

Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Bilecik Orhangazi Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -