Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Çağdaş, kurumsal bir anlayışı benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış nitelikli kadrolarımızla, hasta haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli ve ekonomik Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti sunmaktır.İnsana ve topluma karşı sorumluluğumuzu, kaliteli hizmet anlayışımız ve teknolojik yeniliklerle birleştirilerek, Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinde güven ve huzurun ilk adresi olmak.

Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres 4 Eylül Mahallesi 892 Sk. No:1 Bozüyük, Bilecik  
Telefon 0 228 314 49 19
Fax
E-Mail bozuyuk.adsm@saglik.gov.tr

Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Periapikal Röntgen

-Panaromik Röntgen

-Diş Protez Laboratuvarı

Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -