Yenişehir Devlet Hastanesi

reklam
Halkımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmesini sağlamak amacı ile sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı en son yeniliklerle ve en yüksek kalitede, tetkik ve tanıya dayalı, standart kalitede sunmak.•Toplumumuzun yaşam kalitesini yükseltmek•Hastanemizden hizmet alanların memnuniyetlerini artırmak için hasta haklarına saygılı, güler yüzlü, sıcak ve temiz ortamda sağlık hizmeti sunmak•Hastanın hekim seçme hakkı olduğu düşüncesiyle, her hekime bir poliklinik açabilmek için fiziki şartları geliştirmek ve düzenlemek•Verilen hizmetin kalitesini sürekli denetim ve iyileştirmelerle arttırma ve geliştirmek, her alanda sağlıkla ilgili yeni uygulama ve gelişmeleri kullanarak hizmet kalitesini yükseltmektir.
Yenişehir Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Yenişehir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :100. yıl mahallesi bursa caddesi no:108 Yenşehir / BURSA
TelefonTel:0 224 773 00 54 / 55
Fax0 224 773 41 87
E-MailE-Mail:bursadhs12@saglik.gov.tr
Yenişehir Devlet Hastanesi Nerede
Yenişehir Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Yenişehir Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yenişehir Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Yenişehir Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yenişehir Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Gebe Okulu,Diyaliz Ünitesi,Palyatif Bakım Servisi,1. Basamak Erişkin Yoğun Bakım Servisi,Pisikiyatri (Ruh ve Sinir) Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları,Üroloji,Göz Hastalıkları,Çocuk Hastalıkları,Göğüs Hastalıkları,Nöroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Fizik Tedavi,Radyoloji,Kardiyoloji,Genel Cerrahi,Ortopedi,Kulak Burun Boğaz,İç Hastalıkları,Acil Servis
Yenişehir Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Yenişehir Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -