Bilecik Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Çağdaş kurumsal bir anlayışı benimsemiş, güzel bilgilerle donatılmış nitelikli kadrolarımızla, hasta haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli ve ekonomik Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti sunmaktır. Etik değerlerden ödün vermeden hastaların haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini, çağdaş standartlarda sunan bir kuruluş olmaktır.İnsana ve Topluma karşı sorumluluğumuzu Kaliteli Hizmet Anlayışımız ve Teknolojik yeniliklerle birleştirerek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetlerinde Güven ve Huzurun ilk adresi olmak. Sağlık hizmetinde; güveni, saygınlığı ve hastanın memnuniyetini temek ilke edinen, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan ve ülkemizdeki sağlık hizmetlerinin ileriye taşınması yolunda lider bir sağlık kurumu olmaktır.

Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ertuğrulgazi Mahallesi Abbaslık Yolu Üzeri Bilecik  
Telefon 0 228 213 01 02
Fax 0 228 212 09 99
E-Mail bilecik.adsm@saglik.gov.tr

Bilecik Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Bilecik Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bilecik Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Periapikal ve Panoramik Röntgen Hizmetleri

-Diş Protez (Protetik Tedavi) İşlemleri

-Diş Çekimi ve Cerrahisi

-Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

-Diş Taşı Temizliği

-Kanal (Endodonti) Tedavisi

-Restoratif ve Konservatif Diş Tedavi İşlemleri

-Genel Anestezi Altında Tedavi

-Evde Sağlık Birimi

-İmplant Tedavisi

Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Bilecik Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -