Bilecik Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın politikaları ve mevzuatı doğrultusunda, etik ilkelere bağlı kalarak uluslararası standartlarda mevzuatlara uygun, ulaşılabilir, bilimsel, sürekli, kendini yenileyen ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluş olmaktır.Çağdaş yönetim ilkesi ile insan odaklı sağlık hizmeti veren, modern tıbbın tüm imkanlarını kullanarak sunduğu sağlık hizmetleriyle ve üstlendiği misyonda hasta ve çalışanların beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen model bir hastane olmaktır.
Bilecik Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Bilecik Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : Ertuğrulgazi Mah. Tarlabaşı Sok. Pk:11040 Merkez/BİLECİK
Telefon Tel:0 228 212 63 41-0 228 212 63 42
Fax 0 228 212 57 98
E-Mail E-Mail: bilecikdhs2@saglik.gov.tr
Bilecik Devlet Hastanesi Nerede
Bilecik Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Bilecik Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bilecik Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Bilecik Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bilecik Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ameliyathane, Diyetisyen, Eczane, Endoskopi, Fizik Tedavi, Hemodiyaliz, Kan Transfüzyon Merkezi, Kemoterapi Ünitesi, Laboratuvar, Radyoloji, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Doğum, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Üroloji, Kalp Damar Cerrahisi, Cildiye, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi, Gastroenteroloji Servisi, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Nefroloji, Psikiyatri,
Bilecik Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Bilecik Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -