Söğüt Devlet Hastanesi

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI İŞLETME YÖNETMELİĞİ ÇERÇEVESİNDE, TEKNOLOJİK YATIRIMLARI ZAMANINDA YAPARAK DAHA ÇAĞDAŞ KOLAY ULAŞILABİLİR SAĞLIK HİZMETİ SUNMAK.SAĞLIK HİZMETİNDE GÜVEN DUYULAN, KENDİ SINIFINA AİT HASTANELER İÇERİSİNDE BAŞARISINI KANITLAMIŞ, KALİTE STANDARTLARINI GERÇEKLEŞTİRMİŞ, GELİŞMELERE AÇIK BİR HASTANE OLABİLMEK.
Söğüt Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Söğüt Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Türkmenbaşı Mh. Ertuğrulgazi Cd. No:90 Söğüt BİLECİK
Telefon Tel:0 02283616313
Fax
E-Mail E-Mail:bilecikdhs4@saglik.gov.tr
Söğüt Devlet Hastanesi Nerede
Söğüt Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Söğüt Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Söğüt Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Söğüt Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Söğüt Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis(Acil Sağlık Hizmetleri), Servisler, Görüntüleme Teknikleri, Diş Tedavi ve Protez, Diyaliz Ünitesi, Laboratuvar, Eczane,
Söğüt Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Söğüt Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -