Özel Başakşehir Tıp Merkezi

Hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş tıbbi kadromuz ile kaliteli hizmet sunan bir ikinci basamak sağlık kuruluşuyuz. • Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı görev biliriz. • Kurumumuzun her mensubu, bu görev bilincinin ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedaviyi en kısa sürede sağlamak için kullanır. • Sosyal sorumluluk bilinciyle insanımızı tıptaki gelişmelerden, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilgilendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz. Hasta beklenti ve ihtiyaçlarını sınırsız sorumluluk bilinciyle karşılayan, yeniliklere açık, Başakşehirimizin öncü özel sağlık merkezi olma sorumluluğu ile sağlık alanındaki gelişmeleri eş zamanlı olarak bölgemiz insanlarına sunmaktır.

Özel Başakşehir Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Başakşehir Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Başakşehir 1. Etap Hürriyet Blv. Sakarya Sk. No.1  
Telefon 0 (212) 485-5780
Fax
E-Mail

Özel Başakşehir Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Başakşehir Tıp Merkezi Nerede
Özel Başakşehir Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Başakşehir Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Başakşehir Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Başakşehir Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Başakşehir Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye)

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Nöroloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Psikiyatri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Göğüs Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

-Sitogenetik

-Moleküler Genetik

-Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Başakşehir Tıp Merkezi Doktorları
Özel Başakşehir Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -