Özel Medigold Sultan Hastanesi

Bireylerin sağlık ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak üzere; Dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda, kaliteli, etkili ve güvenilir bir sağlık hizmeti vermek, Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, en üst düzeyde teknoloji kullanan, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmek.Ülkemizde sağlık hizmetinde ilk tercih edilen, uluslar arası alanda ileri tetkik ve tedaviye yönelik çalışmalar yapan, kaliteli bakım veren eğitim ve araştırmada öncü çağdaş bir hastane olmak.
Özel Medigold Sultan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medigold Sultan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sultançiftliği Mh.Eski Edirne Asfaltı No:623/A, 34265 Sultangazi / İstanbul
Telefon Tel:444 8 364
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@medigold.com.tr
Özel Medigold Sultan Hastanesi Nerede
Özel Medigold Sultan Hastanesi Randevu Alma
Özel Medigold Sultan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medigold Sultan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medigold Sultan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medigold Sultan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, BİYOKİMYA VE KLİNİK BİYOKİMYA, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE), DERMATOLOJİ, FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON, GENEL CERRAHİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KARDİYOLOJİ, KBB, NÖROLOJİ, RADYOLOJİ, ÜROLOJİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, BÖBREK TAŞI KIRMA ÜNİTESİ (ESWL), ESTETİK VE GÜZELLİK HİZMETLERİ, GÖZ HASTALIKLARI, SAÇ EKİMİ
Özel Medigold Sultan Hastanesi Doktorları
Özel Medigold Sultan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -