Özel Bahat Hospital Hastanesi

Deneyimli ve eğitimli personeliyle, sağlıklı yaşamın tüm insanların hakkı olduğu anlayışıyla, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı,etik kurallara bağlı kaliteli sağlık hizmetini ekip ruhu ile sunan bir kurum olmaktır.İleri teknolojiyi kullanarak sağlık bilimleri alanında bilginin üretildiği, uygulandığı, yayıldığı; ulusal ve uluslar arası standartlar benimseyen, mensubu olmaktan onur duyulan, hizmet kalitesi açısından öncelikle tercih edilen bir kuruluş olmaktır.
Özel Bahat Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Bahat Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Eski Edirne Asfaltı No : 653 Sultangazi / İSTANBUL
Telefon Tel:0212 594 58 68
Fax Fax:0212 594 57 87
E-Mail E-Mail:bahat@bahat.com
Özel Bahat Hospital Hastanesi Nerede
Özel Bahat Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel Bahat Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bahat Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bahat Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bahat Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis & Ambulans, Ağız ve Diş Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Biyokimya Uzmanlığı, Check Up Merkezi, Cildiye Uygulamaları, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Estetik, Plastik ve Rek. Cerrahi, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Hastalıkları (Kardiyoloji), Kulak Burun Boğaz (KBB), Laboratuvar, Nöroloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Saç Ekim Merkezi, Tüp Bebek Merkezi (IVF), Üroloji, Uyku Bozukluğu Merkezi, Zayıflama Ünitesi
Özel Bahat Hospital Hastanesi Doktorları
Özel Bahat Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -