Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezleri İstanbul’da birinci şubesini 2007 Sultangazi’de, ikinci şubesini 2009 Esenler’de, üçüncü şubesini 2012’de Beylikdüzü’nde ve 4. şubesini de 2015 yılında Topkapı – Cevizlibağ’da hizmete açılmıştır. Özel konsept tasarımı ile uluslararası alanda hizmet verebilmektedir. Esenler şubemiz Bağcılar, Bayrampaşa, Güngören ve alibeyköy ilçelerine yakınlığı ile de bilinmektedir. Yıllardır bu ilçelerimize sağlık hizmet vermektedir. 3 kat üzerine kurulu faaliyet alanı ile ferah bir hastane ortamı sunmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu ameliyathane ünitesi ile de implant gibi tüm ağız sağlığına yönelik cerrahi müdahaleleri gerçekleştirebilmektedir. Sultangazi kliniğimiz ile İkitelli, Arnavutköy, Başakşehir ve Eyüp gibi ilçelere yoğun bir şekilde hizmet vermekteyiz. Yurtdışından ağırladığımız misafirlerimize de kliniğimizde implant gibi tüm ağız sağlığına yönelik cerrahi müdahaleleri gerçekleştirebilmekteyiz.

Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Eski Edirne Asfaltı No: 577 Kat:1 Sultangazi İSTANBUL  
Telefon 0 (212) 667 35 35
Fax 0 (212) 667 35 67
E-Mail sultangazi@esnan.com.tr

Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İmplant Tedavileri

-Estetik Diş Tedavileri

-Ortodonti Tedavileri

-Diş Beyazlatma

-Cerrahi Tedaviler

-Endodontik Tedaviler

-Pedodontik Tedaviler

-Total Parsiyel Protezler

-Kuron-Köprü Protezler

-Konservatif Tedaviler

-Periodontal Tedaviler

-Genel Anestezi ve Uygulamaları

Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -