Özel Medigold Tıp Merkezi

Özel Medigold Tıp Merkezi 2000 yılından itibaren Eski Edirne Asfaltı No:623 Sultangazi adresinde hizmet veren, uzman doktorlar tarafından dürüst, kaliteli, uygun fiyatlarla insani, ilmi ve ilkeli bir hizmet sunabilmek amacıyla kurulmuştur. Merkezimizde ayakta ve yataklı tedavi, doğumhane, ameliyathane, röntgen ve laboratuvar hizmetleri güçlü teknik kadro ve en son tibbi cihazlarla yürütülmektedir. Amacımız; kaliteli hizmet kadrosu, modern tibbi cihazlar ve insana özel hizmet verebilme amacıyla dürüst, kaliteli ve ekonomik hizmet sunabilmektir. Değerli hastalarımızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde merkezimizden ayrılması bizim için en büyük ödüldür. Günümüzün gelişen tıp teknolojilerini nitelikli hizmet anlayışıyla birleştirerek hizmet vermek, hastalarımıza faydalı olmak ve dolayısı ile memnuniyetlerini karşılamaktadır. Bu doğrultuda hekim kadromuzu, yardımcı sağlık personellerini ve diğer çalışanlarımızı farklılıklarından dolayı tercih etmek bununla birlikte bizleri tercih eden hastalarımıza bu farklılıkları yaşatmak prensibimizdir. Çalışan personellerimize uyguladığımız periyodik kurum içi eğitim seminerleri, uygulamalar ve hekim kadromuza verilen medikal seminerler bu prensibimize hizmet etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle uzun yıllar tüm hastalarımıza insancıl ve kaliteli tıbbi hizmet sunabilmeyi diliyoruz.
Özel Medigold Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Medigold Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:SULTANÇİFTLİĞİ MH.ESKİ EDİRNE ASFALTI NO:623/A,34265 SULTANGAZİ / İSTANBUL
Telefon Tel:0212 476 45 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@istanbulumtip.com
Özel Medigold Tıp Merkezi Nerede
Özel Medigold Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Medigold Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medigold Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medigold Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medigold Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Saç Ekimi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Dahiliye İç Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Estetik ve Güzellik, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Beyin ve Sinir Cerrahisi, Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Radyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, ortopedi, Nöroloji, KBB, Kardiyoloji
Özel Medigold Tıp Merkezi Doktorları
Özel Medigold Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -