Başakşehir Devlet Hastanesi

reklam
Topluma kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır. Kaliteli sağlık hizmeti sunmak yolunda; sürekli gelişen, insana saygılı, hastaların güvenerek tercih edeceği, toplumda güçlü itibarı olan, çalışanlarının da bunun onur ve mutluluğunu yaşadığı, sınıfında örnek bir hastane olmaktır.
İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Başak Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:35/A Posta Kodu :34480 Başakşehir – İstanbul / TÜRKİYE
TelefonTel: 0(212) 488 01 70
FaxFax:0(212) 488 01 80
E-MailE-Mail:basaksehirdh.evrak@saglik.gov.tr
İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi Nerede
İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İİstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İİstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Hasta Hakları,Sosyal Sorumluluk,Özellikli Sağlık Birimleri,Acil Sağlık Hizmetleri,Tıbbi Birimlerimiz,Klinikler,Poliklinikler,Diyetisyen,Diyabet Okulu,Gebe Okulu,Organ Bağışı,Kreş ve Gündüz Bakım Evi,
İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -