Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Barış Görüntüleme Merkezi olarak neredeyse çeyrek asırdır hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Bugün, Ege bölgesindeki en zengin makina parkına sahip olan merkezimizde başlangıçta bir röntgen ve ultrason cihazı ile yola çıkmıştık. Hastalarımızın gereksinimleri ve öncü olma anlayışımız ile hep daha iyi ve yeniye doğru adım attık. Barış bir çok sağlık çalışanına yuva oldu, olmayı da sürdürecek. Emekleri Barış’ı bugünlerine getirdi. Birlikte çalıştığımız tüm arkadaşlarımızı her zaman sevgi ve saygı ile anıyoruz. Barış ismi raslantı ile değil, barışa, kardeşliğe olan inancımızın bir ifadesi olarak kurucumuz sevgili ‘Fuat Baba’ tarafından konulmuştur. Başlangıçtan günümüze hep iki temel ilke ile hareket ettik Hastalarımıza, ana babamıza, çocuklarımıza nasıl davranılmasını istiyorsak öyle davranmak Bize başvuranların sağlık sorunları nedeni ile daha kırılgan olduklarını unutmamak Öncelikle hep sağlıklı olmanızı dileriz ama birgün ihtiyacınız olursa burada olduğumuzu ve olacağımızı bilmenizi isteriz.

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi İletişim Bilgileri

Adres 1420 Sokak No:78/A Alsancak / İzmir  
Telefon 0 232 463 34 99
Fax 0 232 463 86 82
E-Mail info@barisgoruntuleme.com

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Nerede
Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Randevu Alma
Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-MAMMOGRAFİ

-GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ

-ULTRASON (USG) VE DOPPLER

-RÖNTGEN

-MANYETİK REZONANS – MR (AÇIK ve KAPALI)

-KEMİK DANSİTOMETRESİ

-BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ (BT)

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Doktorları
Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -