Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi

Özel Dr.İsmail Atabek Fizik Tedavi merkezi olarak 20 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekteyiz. Edindiğimiz kurumsal tecrübeyle artık yeni yerimizde Alsancak- Kahramanlar Özel İzmir Gazi Hastanesi sokağında 6 katlı, 1200 metrekare alanda kurulu modern binamızla, 3 Fizik Tedavi Uzmanı, 7 Fizyoterapist ve sağlık personeli ile başta İzmir ve bölge halkına sağlık hizmeti vermeye devam ediyoruz. Merkezimize gelen her hasta fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızca değerlendirilmekte ve probleme yönelik bir tedavi programı planlamaktadır. Planlanan tedavi, merkezimizde bulunan deneyimli personeller tarafından uygulanmaktadır. Tedavi aşamasında hastaların tedaviye cevapları gözden geçirilmekte ve hastalar tedavi süresince yakından izlenmektedir. Amacımız toplumu oluşturan bireylerin sağlık alanında yaşam kalitesini yükseltmek ve bu amaçla koruyucu, iyileştirici ve rehabilite edici sağlık uygulamalarının bireylere ve topluma maksimum kalite ile ekonomik sürdürülebilir koşulları sunmaktır. Kurumumuz SGK bankalar ve özel sigortalarla anlaşması bulunmaktadır.Ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur.
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16 Alsancak – İZMİR (GAZİ HASTANESİ YANI)
Telefon Tel:0(232) 462 44 47 – 462 44 48
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ismailatabek.com
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Nerede
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Doktorları
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -