Özel İzmir Üroloji Merkezi

reklam
Bulunduğumuz adreste 1982 de Op.Dr. Mehmet ÇELİMLİ tarafından kurulan İzmir Üroloji Merkezi , o tarihten beri 10.000 in üzerinde böbrek taşı hastasının ameliyatsız taşlarının kırılması ve sağlığına kavuşmasını sağlamıştır. Bu kadar uzun süredir hastalarının güven ve sevgisini kazanan merkezimiz şu anda yenilenen kadrosu ve ekipmanı ile Modern Ürolojinin tüm imkanlarını kullanarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel İzmir Üroloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İzmir Üroloji Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:1420 SOKAK NO 98/1 Kahramanlar – İZMİR
TelefonTel:02324216082
FaxFax:…
E-MailE-Mail:info@urolojimerkezi.com
Özel İzmir Üroloji Merkezi Nerede
Özel İzmir Üroloji Merkezi Randevu Alma
Özel İzmir Üroloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İzmir Üroloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İzmir Üroloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İzmir Üroloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ESWL (Böbrek ve idrar yolları taşlarının ameliyatsız tedavisi),ERKEK CİNSEL FONKSİYON BOZUKLUKLARI,PROSTAT HASTALIKLARI TEŞHİS VE TEDAVİLERİ,ÜROLOJİK TÜMÖRLER
Özel İzmir Üroloji Merkezi Doktorları
Özel İzmir Üroloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -