Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

Takım ruhu ile çalışarak, tüm hastalara en son teknolojiyle en kaliteli hizmeti sunmak, en iyi göz hastanesi olmak ve hasta memnuniyetini en yüksek seviyede sağlamak. Profesyonel işgücü ve ileri teknolojiyle referans göz hastanesi olma yolunda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sektördeki gelişmeleri takip ederek ve çalışanlarımıza değer katarak hasta memnuniyetinde beklenenin üstüne çıkmak, güvenilir hizmet ile dünya çapında bilinirliğimizi artırmayı hedefliyoruz.

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres 1400 Sokak No:10 Alsancak  
Telefon 0 (232) 465-0505
Fax
E-Mail info@kaskaloglu.com

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Nerede
Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

-Acil

-Yoğun Bakım

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Doktorları
Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -