Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi

2006 yılından bu yana hizmet vermekte olan TÜSAV KARDİYOLOJİ MERKEZİ koşulsuz hasta memnuniyetini ilke edinmiş yenilenen ekibi ve yönetim anlayışıyla hastalarını ALSANCAK İLKE TIP MERKEZİ olarak kabul edecektir. Alsancak’ta kolay ulaşılır, merkezi bir lokasyonda Fuar 26 Ağustos kapısının karşısında konumlanan Alsancak İlke Tıp Merkezi, güler yüzlü, hasta doktor ilişkisinin güven, açıklık ve saygıya dayandığı bir anlayışla hastalarına hizmet vermeye yeni branşlar ekleyerek devam edecektir. Sağlık gibi temel yaşamsal bir olgunun toplumsal refahın arttırılmasında önemli bir rol oynadığının bilinciye ‘’Hayat Sağlıkla Güzel’’ ilkesini prensip edinmiş sağlık personelimiz ileri tanı ve tedavi yöntemleri ile tıp teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip edecek ve bunları hastalarımıza sunacaktır. Alsancak ilke tıp merkezi olarak modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek Balçova’da bulunan şubemiz İlke Tıp Merkezinin sektördeki yeri ve başarılarının referansında, tüm enerjimizi sağlıklı bir toplum için harcamaya, TÜSAV KARDİYOLOJİ MERKEZİ adının kazanmış olduğu saygınlığı koruyarak hastalarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz.

Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Mimar Sinan Mh. Dr. Mustafa Bey Cd. No:37 D:1/A Alsancak, Konak, İzmir
Telefon 0 232 465 1 555
Fax
E-Mail info@alsancakilketip.com

Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi Nerede
Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Alsancak İlke Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Alsancak İlke Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Laboratuvar

-Kardiyoloji

Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi Doktorları
Özel Alsancak İlke Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -