Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi

Uzmanlaştığımız onkolojik tedavi alanında en üst teknolojik cihazları kullanarak, güvenilir, kaliteli, hasta odaklı hizmet veren, hastaların ve çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutan, etik değerlere ve hasta haklarına saygılı, sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olmaktır. Onkolojik tedavi alanında teknolojik gelişmeleri takip ederek hastalarımıza vereceğimiz hizmetler sayesinde ulusal ve uluslararası alanda söz sahibi bir onkoloji merkezi olmaktır.

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi İletişim Bilgileri

Adres İzmir Onkoloji & Ege Onkoloji 1428 Sk No:24/B Kahramanlar İzmir Türkiye
Telefon 0232 464 6020
Fax 0232464 6021
E-Mail info@egeonkoloji.com.tr

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Nerede
Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Randevu Alma
Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Radyasyon Onkolojisi

-Radyoloji

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Doktorları
Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -