Özel Sur Hastanesi

Misyonumuz İnsanı, hizmet anlayışının merkezine yerleştirerek dil, din, ırk ayrımı yapmadan ekonomik, kaliteli, koruyucu ve tedavi edici bir sağlık hizmeti sunmaktır. Hizmet anlayışı ve değerlerinden ödün vermeden, gelişen tıbbî teknolojiyi yakından takip ederek; modern, etkin ve hastalarını en üst düzeyde memnun edecek sağlık hizmetini vermektir.
Özel Sur Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Sur Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Namık Kemal Mah. Cengiz Topel Cad. No: 90 Ümraniye/İSTANBUL
Telefon Tel:0 216 481 99 55
Fax Fax:0 216 481 99 58
E-Mail E-Mail:camlica@hisarhospital.com
Özel Sur Hastanesi Nerede
Özel Sur Hastanesi Randevu Alma
Özel Sur Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sur Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sur Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sur Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye),, İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, ESWL, Tıbbi Onkoloji
Özel Sur Hastanesi Doktorları
Özel Sur Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -