Özel ART Sağlık Merkezi

Tüp Bebek ve Kadın Doğum Uzmanı olarak çalışan 4 hekim tarafından 1998 yılında, kadın hastalıkları, doğum ve infertilite tanı ve tedavi merkezi olarak kurulan ART Tıp Merkezi, 16 yıldır kesintisiz olarak Nişantaşı’nda hizmet vermeye devam ediyor. Art Tıp Merkezi’nde çalışan hekimlerin çoğu kendi alt uzmanlık alanlarında yurt dışında eğitim almışlardır. Art Tıp Merkezi laparoskopi, infertilite, reprodüktif endokrinoloji, gebe takibi, doğum, menopoz, kadın genital kanserlerinin taraması, meme sağlığı, meme kanseri teşhis ve tedavisi ve anorektal sağlık konularında üst düzey profesyonel hizmet sunuyor. Ayrıca Psikolojik Danışmanlık dallarında hizmet veriyor. Dünyada ve Türkiye’de çok yeni ve benzersiz bir teknolojiye sahip Fotona Er-yag Lazer cihazı ile hamilelik, normal doğum ve yaşa bağlı olarak gelişen idrar kaçırma ve vajina kanalında genişleme sorunları acısız ve ameliyatsız, kolayca tedavi edilebiliyor. Tüp bebek uygulamalarının yanı sıra, ART Tıp Merkezi Ekibi tüp bebek dışı kısırlık tedavilerinin yönetiminde de Türkiye’nin en deneyimli ekiplerinden biri. Geçmiş yıllar içinde 18.000’den fazla tüp bebek uygulaması yapan ART Ekibi, 8.000’den fazla bebeğin de dünyaya gelmesini sağladı. Riskli gebeliklerin takibi, 1. trimester anomali taraması, koryon villus örneklemesi, amniyosentez, ikinci düzey obstetrik ultrasonografi, üç boyutlu ultrason gibi tüm osbtetrik uygulamalar ART Tıp Merkezi Ekibi’nin uzmanlık alanı içine giriyor. Laparoskopi ve histeroskopi gibi endoskopik uygulamaların da tamamı ekip tarafından yapılıyor. Komplike histeroskopik (total septum, şiddetli intrauterin sineşi, büyük submüköz myomlar) ve laparoskopik cerrahiler (histerektomi, ileri evre endometriosisin laparoskopik tedavisi, cul de sak diseksiyonu ve rektovajinal nodül eksizyonu) ART Ekibi tarafından uygulanan endoskopik cerrahilerin bir kısmını oluşturuyor.

Özel ART Sağlık Merkezi Hakkında İçerikler
Özel ART Sağlık Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5 Şişli/İstanbul  
Telefon 0 (212) 219-1202
Fax
E-Mail

Özel ART Sağlık Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel ART Sağlık Merkezi Nerede
Özel ART Sağlık Merkezi Randevu Alma
Özel ART Sağlık Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel ART Sağlık Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel ART Sağlık Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel ART Sağlık Merkezi Bölümleri ve Servisleri
 
Özel ART Sağlık Merkezi Doktorları
Özel ART Sağlık Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -