Özel Maximed Dahiliye Merkezi

Özel Maximed Dahiliye Merkezi, İstanbul ili Esenler ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Maximed Dahiliye Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Maximed Dahiliye Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Namık Kemal Mah. Namık Kemal Cad. No:58/4 Esenler / İSTANBUL  
Telefon Tel:0 (212) 483-4844
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Maximed Dahiliye Merkezi Nerede
Özel Maximed Dahiliye Merkezi Randevu Alma
Özel Maximed Dahiliye Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Maximed Dahiliye Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Maximed Dahiliye Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Maximed Dahiliye Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji
Özel Maximed Dahiliye Merkezi Doktorları
Özel Maximed Dahiliye Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -