Koç Üniversitesi Hastanesi

Etik değerleri esas alarak, güncel bilgi ve teknolojiyi kullanarak, klinik alanda uluslararası standartlarda eğitim-öğretim, araştırma-geliştirme ve sağlık hizmeti sunumuyla liderlik eden, temel insanlık değerlerine saygılı, yenilikçi ve girişimci bireyler yetiştirerek öncü bir üniversite hastanesi olmaktır.Akademik değerlerle hizmet veren tıbbi kadromuz ve yetkin çalışanlarımızla vermekte olduğumuz nitelikli eğitim, araştırma ve sağlık hizmetlerini sürekli geliştirerek sağlık sektöründeki saygınlığımızı sürdürmek ve dünya çapında lider üniversite hastanesi olmaktır.
Koç Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Koç Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Koç Üniversitesi Hastanesi, Davutpaşa Caddesi No:4 34010 Topkapı, İstanbul, Türkiye​​​​
Telefon Tel:0850 250 8 250 / 0212 467 87 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@kuh.ku.edu.tr
Koç Üniversitesi Hastanesi Nerede
Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Koç Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Koç Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Koç Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Koç Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Adli Tıp, Ameliyathane, Anesteziyoloji Reanimasyon ve Ağrı Kliniği, Beslenme ve Diyet, Check-Up, Çocuk Alerji, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi ve Diyabet, Çocuk Kardiyolojisi, Dahiliye, Dermatoloji, Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji ve Hepatoloji, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Genetik Tanı Merkezi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları: Oftalmoloji, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kemik İliği Transplantasyon Merkezi, Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi, Medikal Onkoloji, Nefroloji, Nöroloji, Nöroşirürji : Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi, Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntüleme, Odyoloji, Organ Nakli Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Pediatri (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları), Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Tüp Bebek Ünitesi, Uyku Tıbbı Ünitesi, Üroloji
Koç Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Koç Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -