Özel Mediworld Tıp Merkezi

Toplumun ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alan çağdaş, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden; hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan ekip anlayışı içerisinde etik, etkili, kaliteli, kolay ulaşılabilir güler yüzlü sağlık hizmeti sunmak.Bireylerin sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini tek bir merkezde karşılayacağı saygınlığı ve güvenilirliği ile bölgesinde lider, hasta ve çalışan memnuniyetinin en üst seviyeye ulaştığı, yenilikçi, bilimsel, çağdaş bir sağlık kuruluşu olmak.

Özel Mediworld Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mediworld Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yenidoğan Mah. Numunebağı Cad. Ahmet Yesevi Sok. No:1 / Bayrampaşa – İstanbul  
Telefon 0 (212) 431 55 00 – 431 61 00
Fax 0 (212) 431 61 11
E-Mail info@mediworld.com.tr

Özel Mediworld Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Mediworld Tıp Merkezi Nerede
Özel Mediworld Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Mediworld Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mediworld Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mediworld Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mediworld Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Dermatoloji (Cildiye)

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Genel Cerrahi

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Acil

-Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Mediworld Tıp Merkezi Doktorları
Özel Mediworld Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -