İBB Tozkoparan Tıp Merkezi

Tozkopan Tıp Merkezi 2009 yılından itibaren uzman tabip kadrosuyla hizmet vermektedir. 2009 yılında yapılan SGK anlaşması ile personelimize verilen bu hizmetten artık halkımız da faydalanabilmektedir. Tıp Merkezlerimizde hastalarımızdan muayene farkı alınmamaktadır.

İBB Tozkoparan Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
İBB Tozkoparan Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Tozkoparan Mh. Sulhi Garan Cd. Hayat Sk. No:10  
Telefon Tel:0 (212) 482-6766
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

İBB Tozkoparan Tıp Merkezi Nerede
İBB Tozkoparan Tıp Merkezi Randevu Alma
İBB Tozkoparan Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İBB Tozkoparan Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İBB Tozkoparan Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İBB Tozkoparan Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Çocuk, Dahiliye, Fizik Tedavi, Göğüs Hastalıkları
İBB Tozkoparan Tıp Merkezi Doktorları
İBB Tozkoparan Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -