Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin 4. şubemiz olarak hizmete başlayan Topkapı – Cevizliğibağ kliniğimiz İstanbul’un en kolay ulaşılabilen bölgesindedir. Metrobüse ve Beşiktaş – Karaköy – Eminönü – Sirkeci – Sultanahmet – Fatih güzergahları üzerinden gelmekte olan tranvay hattına çok yakın konumdadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezlerimizde tedavi memnuniyeti birinci hedefimizdir. Merkezlerimizde; oral diagnoz ve radyoloji(ilk muayene ve röntgen), çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti(tel tedavisi), konservatif diş tedavisi(diş dolgusu), endodonti(kanal tedavisi), pedodonti(çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji(diş eti tedavisi) birimlerinin yanısıra genel anestezi ameliyathaneleri mevcut olup, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlere çözüm üretebilmekteyiz.

Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Merkezefendi Mah. Mevlana Cad. No:94 / İstanbul  
Telefon 0 (212) 558-3232
Fax
E-Mail

Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii Nerede
Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii Randevu Alma
Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-Cerrahi Tedaviler

-İmplantoloji

-Ortodonti

-Estetik Diş Tedavileri, Genel Anestezi

-Pedodonti

-Kuron Köprü Protezler

-Total Parsiyel Protezler

-Konservatif, Endodonti

-Diş Beyazlatma

-Periodontal Tedaviler

Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii Doktorları
Özel Esnan Topkapı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -