Özel Akademi Meram Hastanesi

Yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmayı hedefleyerek, deneyimli ve uzman kadromuz ile gelişen teknolojiyi birleştirerek, insani değerleri ön planda tutarak sınırsız ve saygılı hizmet sunmak. Tıbbi etik kurallarına bağlı, hekim-hasta ilişkisinde duyarlı, ekip ruhu ile hareket eden, hasta ve çalışan güvenliğini temel alan anlayış ile hareket etmek.Güvenilirliğin ön planda olduğu, fark yaratan sağlık kurumu olmak. Sürekliliğin ve kesintisiz çalışmanın en kritik ve hayati önemde olduğu alanlardan biri olan sağlık sektöründe birleştirdiğimiz güç ortaklığı ile bölgemizde referans hastane olmak.
Özel Akademi Meram Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Akademi Meram Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Alavardı Mh. Beyşehir Cd. No: 181, 42080 Meram Konya
Telefon Tel:444 42 30
Fax Fax:0 332 221 37 38
E-Mail E-Mail:bilgi@akademihastaneleri.com
Özel Akademi Meram Hastanesi Nerede
Özel Akademi Meram Hastanesi Randevu Alma
Özel Akademi Meram Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akademi Meram Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akademi Meram Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akademi Meram Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Laboratuvar, Medikal Estetik, Beyin ve Sinir Hastalıkları(Nöroloji), Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji, Psikiyatri
Özel Akademi Meram Hastanesi Doktorları
Özel Akademi Meram Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -