Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Hastanesi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarınıda kapsayan, uluslararası teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi dil, din ,ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin niteliklli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Hastanesi Hakkında İçerikler
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yunus Emre Mah. Beyşehir Cad. No:281 (Eski Hastane)-Hocacihan Mah. Abdulhamid Han Cad. No:3 (Yeni Hastane)
Telefon Tel:0 (332) 223-6000
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Hastanesi Nerede
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Hastanesi Randevu Alma
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz, Kadın Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Patoloji, Üroloji
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Hastanesi Doktorları
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -