Nurdağı İlçe Devlet Hastanesi

Hastanemize müracaat eden hastaların din ,dil ,ırk ,milliyet ve cinsiyet farkı gözetmeksizin hasta ve çalışanlarımızda gerekli güvenliği sağlayarak, ihtiyacı olan en iyi sağlık hizmetini vermektir.En son teknoloji ile yenilenen birimleri ve alanında güvenilir uzman kadrosuyla uluslararası hizmet kalite standartlarında kesintisiz,hızlı,kaliteli ve çok yönlü (multidisipliner) tanı ve tedavi hizmeti sunmak,toplumsal ve iletişime açık,kolay ulaşılabilir,dinamik yapısı ile değişen hizmet ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlayabilen, yasa ve mevzuatlar çerçevesinde çalışan öncü bir kamu sağlık kurumu olmaktır.
Nurdağı İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Nurdağı İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Halide Edip Adıvar Caddesi Nurdağı/GAZİANTEP
Telefon Tel:0.342 671 30 10
Fax https:0.342 671 4608
E-Mail E-Mail:gaziantepdhs5@saglik.gov.tr
Nurdağı İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Nurdağı İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Nurdağı İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Nurdağı İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Nurdağı İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Nurdağı İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Laboratuvar, Acil Polikliniği ve Müşahade Servisi, Kalite Yönetim Birimi, İstatistik Birimi, Genel Çocuk Polikliniği, Evde Sağlık Hizmetleri, Genel Diş Polikliniği, Eczane ve Tıbbi Sarf birimleri, Radyoloji birimi, Hasta Hakları Birimi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Aile Hekimliği,
Nurdağı İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Nurdağı İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -