Konya EAH Meram Ek Binası

İnsanlığın sunduğu en kutsal hizmet kabul edilen sağlık hizmetlerini, insan sağlığının öneminin bilincinde, etik değerlerden ödün vermeden, hastaların haklarını gözeterek, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini, uluslararası kalite standartlara uygun olarak sunmak.Modern teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında, insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini, sevgi ve güler yüzle yaklaşarak, sorunları çözmeye çalışan, tüm insani gereksinimlere duyarlı, yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı sunarak, toplam kalite yönetimi standartlarına uygun lider bir sağlık kurumu olmaktır.
Konya EAH Meram Ek Binası Hakkında İçerikler
Konya EAH Meram Ek Binası İletişim Bilgileri
Adres Adres:Aksinne Mah. Esmetaş Sokak No:16
Telefon Tel:0 (332) 322-2909
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Konya EAH Meram Ek Binası Nerede
Konya EAH Meram Ek Binası Randevu Alma
Konya EAH Meram Ek Binasınden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Konya EAH Meram Ek Binası Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Konya EAH Meram Ek Binasınden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Konya EAH Meram Ek Binası Bölümleri ve Servisleri
Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aile Hekimliği, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi Ve Travmatoloji, Dahiliye, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Psikiyatri, Nöroloji, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Cildiye, Üroloji, Enfeksiyon Hastalıkları
Konya EAH Meram Ek Binası Doktorları
Konya EAH Meram Ek Binasınde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -