RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi 2002 yılında kuruldu. Sorumlu Uzman Hekim yönetiminde toplam 46 çalışanı ile haftada 3 gün üç seans (Pazartesi – Çarşamba – Cuma), haftada 3 gün iki seans (Salı – Perşembe – Cumartesi) Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimiz Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi yanı, Beyşehir çevre yolu üzerindedir. Hastalarımıza şehiriçi ulaşım hizmeti özel servis araçlarımızla sağlanmaktadır. Karapınar, Akören, Sarayönü, Cihanbeyli, Çumra bölgelerine de hasta servisimiz mevcuttur. Yürüme zorluğu yaşayan, sedye ile oturarak taşınması gereken hastalarımız için de ayrıca hizmetimiz mevcuttur.

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Akşemsettin Cad. Sürücü Sk. No:15 Selçuklu Konya  
Telefon 0 (332) 247 08 09
Fax
E-Mail

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezii Nerede
RTS Beyhekim Diyaliz Merkezii Randevu Alma
RTS Beyhekim Diyaliz Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  RTS Beyhekim Diyaliz Merkezii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezii Doktorları
RTS Beyhekim Diyaliz Merkezii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -