Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi

Hasta ve yakınlarının ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayacak hizmetler sunmaktır. Sağlık hizmetleri konusunda diğer kuruluşlara örnek olacak düzeyde mükemmeli yakalayarak büyümektir. Mükemmellik anlayışımız; Ortak vizyona tüm çalışanların bağlılığını sağlamak üzere zorlukların üstesinden gelmeye çalışılan kurumsal mükemmellik, Ekipler içinde ve arasında işbirliğini ve bilgilendirmeyi sağlayacak uyumu gerçekleştirmek için ekip mükemmelliği, Her çalışanın mükemmelliğini ekip ve kurum performansı içinde tanımlayacak ortak amaçlar için işbirliğine yönlendiren bireysel mükemmelliktir.
Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi Hakkında İçerikler
Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hoca Cihan Mah. Saray Cad. No:1
Telefon Tel:0 (332) 257-0606
Fax Fax:0332 257 06 37
E-Mail E-Mail:…
Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi Nerede
Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi Randevu Alma
Başkent Üniversitesi Konya Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Başkent Üniversitesi Konya Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji), Cerrahi Tıp Bölümleri, Check Up Hizmeti, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Diş Hekimliği, Diyaliz Ünitesi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Estetik ve Lazer Tedavi Merkezi, Evde sağlık Hizmetleri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Tıbbi Biyokimya Laboratuvarı, Tıbbi Onkoloji, Uyku Bozuklukları Merkezi, Üroloji
Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi Doktorları
Başkent Üniversitesi Konya Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -