Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi

Hastanemizin hizmet sunumu konusunda gelecekteki her tür bilimsel ve teknolojik gelişimlere sonuna kadar açık, çevremizde ve bölgemizde aynı statüde olduğumuz gerek resmi gerekse özel her kurum ya da kuruluşla ve her alanda etik kurallar çerçevesinde sürekli rekabet içinde halkımızın hak ettiği uluslar arası standartta en kaliteli en verimli en güvenilir ve sürekli kendini yeniler tarzda kendisiyle rekabet eder gibi hizmet üretmeyi.Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımıza din, dil, ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin, hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynakları etkin ve verimli kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı çeşitli iletişim yolları ile hastaları sağlık konusunda bilgilendirmeyi, sağlık hizmeti sunarken hasta ve yakınları ile kendi personelimizin de memnuniyetini önemsemeyi.
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cemal Sahir Sok. No:4 Mecidiyeköy-ŞİŞLİ / İstanbul
Telefon Tel:0212 274 69 25 444 25 93
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:cevre@cevrehastanesi.com.tr
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi Nerede
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi Randevu Alma
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Diyet ve Beslenme, Estetik ve Plastik Cerrahi, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak, Burun, Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji, Saç Ekimi, Çevre Fit & Kilo Kontrol Merkezi, Tüp Bebek Merkezi, Check-Up Merkezi, Lazer Epilasyon
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi Doktorları
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -