Nusaybin Devlet Hastanesi

Hastanemizin hizmete açıldığı dönemde Mardin kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr.Tunga BARÇIN olmak üzere, Hastanemiz Başhekimi Dr.Zeynep Burcu SÖĞÜT, Hastane Müdürü Osman DİNÇ, hastane Müdür Yardımcısı Azat ASLAN ve Başhemşire Nure BODUR görev yapmaktaydı.Hastane bitiş aşamasında Hastanemiz Başhekimi Dr.Zeynep Burcu SÖĞÜT tarafından görevlendirilen Bilgi İşlem ve Ayniyat Demirbaş Ambar sorumlusu Erkan AYHAN yaklaşık 5 (beş) ay süre ile yeni hastanenin rutin kontrollerini yaparak eksik ve tamamlanmışları Hastane idaresine rapor etmiştir. Yeni hastanemizin güvenliği ise Güvenlik sorumlusu Şehmus AYDENİZ sorumluluğunda gerçekleşmiştir.Dönemin başhekimi Dr.Zeynep Burcu SÖĞÜT, Hastane Müdürü Osman DiNÇ, Hastane Müdür Yardımcısı Azat ASLAN ve Başhemşire Nure BODUR Özverili çalışmalarıyla almış oldukları bilgiyi Mardin Kamu Hastaneler Birliği ile paylaşarak Durum Bildiriminde bulunmuştur. Mardin Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm.Dr. Emine AL, Hastaneye alınan mobilyaların alımında sorumluluk almıştır.Hastanemiz idaresince sık sık yapılan kontroller sonucunda hastanemizin taşınmaya hazır olduğu kanaatine varıldığında Mardin Kamu Hastaneler Birliğine bilgi verilmiştir. Hastanemizin tüm idari amirleri ve Mardin Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm.Dr. Emine AL’ın hazırda olduğu sırada Mardin kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr.Tunga BARÇIN talimatıyla tüm personelin özverili çalışmasıyla 17.08.2015 Pazartesi günü Taşınma gerçekleşmiştir. Taşınma sürecinde hiçbir hasta mağduriyetine sebebiyet verilmemiştir.

Nusaybin Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Nusaybin Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres 8 Mart Mahallesi, Nusaybin Girişi, İpekyolu cadde bitişiği/ NUSAYBİN/ MARDİN  
Telefon 0482 415 1541
Fax 0482 415 3563
E-Mail mardindhs7@saglik.gov.tr

Nusaybin Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Nusaybin Devlet Hastanesi Nerede
Nusaybin Devlet Hastanesi Randevu Alma
Nusaybin Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Nusaybin Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Nusaybin Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Nusaybin Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye Polikliniği

-Çocuk Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Genel Cerrahi

-Anestezi Polikliniği

-Radyoloji

-Enfeksiyon Polikliniği

-Göz Polikliniği

-KBB ve Beyin Cerrahi Polikliniği

-Psikiyatri ve Nöroloji Polikliniği

-Cildiye Polikliniği

-Üroloji Polikliniği

-Ortopedi Polikliniği

-Göğüs

-Kardiyoloji

-Fizik Polikliniği

-Kadın Doğum Polikliniği

-Diyetisyen

-Laboratuvar Pol

-Acil Polikliniği

-Dahiliye Servisi Görüntüleri

-Cerrahi Servis

-Kadın Doğum Servisi

-Çocuk Servisi

-Fizik Tedavi

Nusaybin Devlet Hastanesi Doktorları
Nusaybin Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -